    (32GS95UE-B)
    Цена за членове на LG
Общо
component-OBScountrySelectDesc
Свържете се с търговец на дребно относно цените
Продажба с ограничено количество
Налично количество 0
  • vip-price-message
    (32GS95UE-B)
    Цена за членове на LG
Общо
От къде да закупите
Най-новият клас
монитор за игри
Станете свидетели на големия взрив от иновативни технологии, Dual-Mode и Pixel Sound.
Този монитор открива нов клас, задоволявайки всички геймъри и внасяйки изцяло нова ера в игрите.
  • Дисплей
    32" 4K UHD OLED
    DisplayHDR True Black 400 / DCI-P3 98.5%
    Защита от отблясъци и Ниско отражение
  • Скорост
    Dual-Mode (4K 240Hz ↔ FHD 480Hz)
    Време за реакция IPS 0.03ms (GtG)
    240Hz от DisplayPort и HDMI
  • Технология
    Pixel Sound с DTS® Virtual:X™
    VESA ClearMR
    VESA certified AdaptiveSync
    NVIDIA® G-SYNC® Compatible
    AMD FreeSync™ Premium Pro
*Дисплеят е по-широк от често използвания 27-инчов дисплей.
*Производителността на „Dual-Mode“ може да варира в зависимост от типа игра.
По-яркият OLED
Блясъкът на великолепната
игра
Ярък OLED панел. Ярък OLED панел.
*Яркостта на монитора е сравнена с тази на предишния модел – LG UltraGear™ 45GR95QE.
*Яркост: 250 нита (мин.), 275 нита (макс.).
Видеоклип за технологията Micro Lens Array+.
Micro Lens Array+
Еволюцията на OLED
Реалистични детайли с DisplayHDR True Blackи DCI-P
Експлозия от цветове
*1,5 м:1 е контрастното съотношение при 25% APL.